Březen 2014

31.3.

31. března 2014 v 21:34 | Chloé |  Jídelníčky
Snídaně: bílý jogurt s ananasem a melounem
Svačina: malá hruška
Oběd:nic
Svačina:nic
Večeře (kolem 17:30): ryba (mečoun) a trochu kus kusu


24.3.-29.3.

29. března 2014 v 14:31 | Chloé |  Jídelníčky
Ahoj,
strašně se omlouvám, že jsem sem vůbec nepsala, nějak jsem neměla náladu a celý týden jsem se učila jako blázen.. :D.

24.3.
Snídaně: Vajíčka
Oběd: jablko+banán
Večeře: nic

25.3.
Snídaně:banán
Oběd: losos s ječným kuskusem
Večeře:pár rýžových chlebíčků

26.3.
Snídaně: pár rýžových chlebíčků
Oběd: losos s ječným kuskusem
Večeře: nic

27.3.
Snídaně: Bílý jogurt s banánem
Oběd: krevety s ječným kuskusem
Večeře: pár rýžových chlebíčků

28.3.
Snídaně: vajíčka
Oběd: losos s ječným kuskusem
Večeře: zelenina z pravýho hovězího vývaru

29.3.
Snídaně: bílý jogurt, jablko a banán s vločkama
Oběd: losos s ječným kuskusem
Večeře: ???

Hrůze, ukamenujte mě PROSÍM!!! Ne myslím to vážně, vyhecujte mě nějak, ne že sem někdo napíše, že je to hezkej jídelníček! Je HNUSNEJ HNUSNEJ HNUSNEJ!! Kdybych aspoň mohla cvičit..snad už příští týden pomalu, uvidím, nechci být zas měsíc na antibiotikách, to si radši počkám.
Doufám, že jste se sebou spokojenější než já, mě se váha nechce hnout, já se ani nedivím.

Takhle si připadám:


Takhle chci vypadat:

15.3.+16.3.

16. března 2014 v 17:21 | Chloé |  Jídelníčky
15.3.
Snídaně: vajíčko na tvrdo
Svačina: nic
Oběd: malý krevety a kus kus (kolen 13:30-14:00 hod.), oboje udělaný ve vodě
Svačina: nic
Večeře: nic

16.3.
Snídaně: vajíčko na tvrdo
Svačina: nic
Oběd: Shushi-oběd s tátou, měla jsem 6 maki a trochu rýže... :(
Svačina: nic
Večeře: nic


Vaše Chloé

We all go a little mad sometimes

15. března 2014 v 14:14 | Chloé |  My diary
Už jsem tenhle článek psala ráno, ale v okamžiku, kdy jsem stiskla tlačítko "Hned zveřejnit", se mi restartoval počítač, takže už asi nenapíšu všechno co jsem chtěla.
Hlavní věc, co asi očividně musím všem vyjasnit, ikdyž mě to přijde zřejmé je, že tenhle blog není založen na zdravém způsobu hubnutí a v blízké, pravděpodobně ani dalké budoucnosti nebude. Já se o žádnou záchranu a pomoc nikdy neprosila, jen JÁ SAMA si můžu pomoci a dokud JÁ SAMA nebudu chtít, nemá smysl do mě rýt a dělat ze mě debila, protože mě to nezajímá. Já nevím, kolikrát bych to měla ještě psát, ale od zdravé (redukční) diety jsem se dostala tam kde jsem teď. Nevím proč, nechápu to, neměla jsem nějaký kolmpex se s vojí váhou v porovnání s teď a to jsem o několik kilo lehčí (mě příjde, že větší), ale někde ten zlom nastat musel a moje psychika se tomu podvolila. Hnusí se mi představa, že bych jedla tolik hodně jídla, co se "prý" správně má, DOBROVOLNĚ!! Není cesty zpět, žere mě to za živa a já se nechávám unášet dál a dál...
Mám blblou náladu, tak to možná píšu trochu zostra...


10-14.3.2014

14. března 2014 v 10:18 | Chloé |  My diary
Shrnu to takhle, tenhle týden jsme měli dohromady s Aimee držet zase hladovku, ale já jsem zase nemocná. Mám v těle víc infikovaný krve než tý zdravý, zrovna jsem zase přišla z výběru krve. ALE!! Mám antibiotika Doxyhexal a jsou fakt perfektní. Sice je mi po nich dost blbě, ale nemám na nic chuť :D. Nemám chuť na jídlo, na pití ani na cigarety... Máma kupuje naschvál všechno co mi chutná, včera dokonce poprvý za rok dělala dort, protože si myslí asi, že jen "hraju", že nic skoro nemůžu jíst, ale mě je to fakt úplně jedno. Ikdyby předemnou ležely sušenk,y čokolády, palačinky, buchty a já nevím co, ani to se mnou nehne nebo to spíš vyvolá i trochu odpor.
Dneska ráno mi bylo na omdlení, bála jsem se, že ten výběr krve nevydýchám, ale tentokrát v pohodě. Snad budou výsledky dobrý a já nebudu muset na kapačky :(.
Jím něco, jinak bych po těch antibiotikách zvracela. Včera jsem si před nima dala salátovou okurku a nemohla jsem následující tři hodiny skoro ani pít, protože jsem se bála, že se pozvracím :D. Jinak se moje jídlo pondělí-středa skládalo z dvou přesnídávek za den, protože bych nic jinýho bolestí nespolkla. Včera jsem měla jen tu okurku a kousek ryby, aby máma neřekla.. Dneska jsem ještě nic neměla, za hoďku beru antibiotika, tak nevím, co si před nima dát, na nic nemám chuť..Plán

5. března 2014 v 15:55 | Chloé |  My diary
Ježiš ať už jsem uplně zdravá.. Udělala jsem si plán, musím zhubnout na 45-44 kg, abych se odvážila udělat si nutné fotky ve spodním prádle kvůli fotomodelingu. Kontaktovaly mě značky Calvin Klein a Triumph na casting na kolekci autumn/winter 2014, ale prvně po mě požadovaly do zítřka 15 fotek (já samozřejmě jako vždycky nekontroluju co mám a všimla jsem si toho na poslední chvíli) a to určitě na 44 kilo nezhubnu a ani si nevytvaruju postavu jak mám v plánu, protože ležením v posteli si fakt nepomáhám, jenže co jinýho, když mám do zítřka antibiotka... a prostě si netroufnu jim poslat fotky ve spodím prádle, dokud si sama sebou nebudu jistá :D. Každopádně mám stejně zítra focení jedné značky (neřeknu jaký, kdyby tam někdo byl třeba kdo to čte.. opatrnosti neni nikdy dost), ale ne ve spodním prádle, takže jsem klidná...

Nesnášim jídlo, je to můj nepřítel a nějaký zdravý styl života se mi vyhnul obloukem, ikdyž jsem se pokoušela už několikrát, ale stejně jsem všechno vždycky pokazila.. Vlastně moje porucha příjmu potravy začala tím, že jsem začla jíst zdravě..tak, jak člověk má, ale hubnutí mi nestačilo a najednou jsem se už ocitla v kolotoči hladovek a ani jsem nevěděla jak :D..

Držte mi palce, já Vám je taky držím


Lalala

1. března 2014 v 15:48 | Chloé |  Thininspiration
Ahoj holky,
mám skvělou náladu, protože jsem před chvílí vypila Speed8, což odbourává stres a prostě se pak usmíváte jako sluníčko a máte vynikající náladu a spoustu energie. Alespoň na mě to tak působí. Nedokážu mít ani depresi z toho, že zachvíli se venku bude lítat v šortkách, ale vím, že jinak z toho mám depku pořádnou, protože jsem furt tlustá... Minulej rok jsem do šortek nevlezla, ale tenhle rok už musím!!! Koupila jsem si moje vysněný nádherný tmavě modrý UPLNĚ UPNUTÝ šortky do pasu, vzadu se zipovým zapínáním a vepředu s umělýma zipovýma kapsama a chci do nich zhubnout stehna (lýtka mám docela hubenný a kotníky si skoro obepnu palcem a ukazováčkem, ale tím to bohužel končí, protože stehna mám oproti lýtkům monstrozní).
Dneska jsem zatím nesnědla ani drobek a ani nemám potřebu, takže jsem spokojená, ale to, s čím spokojená fakt nejsem je, že mám hnisavou angínu a nemůžu cvičit poměrně dlouho... Každopádně až budu moct, najmu si osobního trenéra, protože chci vidět pořádný výsledky a on ví, jak správně dýchat a celkově všechno, co třeba dělám špatně... A chci vytvarovat krásně postavu.
Jestli trpíte depresemi a únavou, ten Speed8 na mě působí jako blázen. Usmívala bych se snad i na pohřbu.